Systemu
3500PLUS

  • Z szeroką gamą różnych zabudów
  • Ładowność od 2500 do 3000 kilogramów
  • Duża elastyczność dzięki kompaktowym wymiarom
  • Prowadzi się jak standardowy lekki pojazd użytkowy
  • Łatwy w przebudowie (na pojazdach tej samej marki)
Dla kierowców z kategorią prawa jazdy BE Do pięciu razy większa ładowność Odpowiedź na niedobory kierowców

Systemu 3500PLUS:
więcej ładunków z prawem jazdy BE

Systemu 3500PLUS został opracowany w celu podwojenia maksymalnej masy całkowitej lekkiego pojazdu użytkowego z 3500 do 7000 kilogramów. Zaletą systemu jest większa ładowność. Można nim jeździć mając prawo jazdy BE.

Systemu 3500PLUS to tak naprawdę połączenie ciągnika z przyczepą z krótkim sprzęgiem, którego wygląd i prowadzenie utrzymują stadardy lekkiego pojazdu użytkowego.

Ładowność do 3000 kg

W zależności od wyboru i wymiarów nadwozia, System 3.500PLUS oferuje ładowność do 2.500 - 3.000 kilogramów. W zależności od rozstawu osi pojazdu, długość nadwozia jest możliwa do 5.500 mm. BE-Combi jest niezależny od marki podwozia oraz można zamontować go w większości lekkich pojazdów z napędem na tylne koła.

Jak to działa

Sam pojazd przekształca się w ciągnik siodłowy z ramą pomocniczą, siodłem, dopływem powietrza i inteligentnym układem hamulcowym, przetwarzającym ciśnienie hamulca hydraulicznego na ciśnienie powietrza. Naczepa 3500PLUS jest dostosowana do wybranego pojazdu i łączy się z pojazdem jak normalny zestaw ciągnik-naczepa.  Koncepcja obejmuje pojazd o masie 3500 kg i przyczepę o masie 3500 kg. Łączna masa całkowita zestawu (DMC) wynosi łącznie 7000 kilogramów.

Podłączanie i rozłączanie kombinacji

Łączenie lub rozłączanie może wydawać się nieco skomplikowane, jednak jest bardzo proste. Aby było to jeszcze prostsze, BE-Combi stworzyło dwie animacje wideo z instrukcjami krok po kroku, które pokazują, że jest to prosty proces. Oszczędza to cenny czas i zapobiega możliwym błędom. Ogólna instrukcja zawiera cenne informacje na temat samego systemu oraz regularnej i zapobiegawczej konserwacji.

Rozłączanie zestawu
od 2019 r. bez kabla
Łączenie zestawu
do 2019 r. z kablem
Rozłączanie zestawu
do 2019 r. z kablem
Łączenie zestawu
do 2019 r. z kablem

BE-prawo jazdy

Kombinacja BE-Combi 3500PLUS została opracowana z myślą o kierowcach z uprawnieniami BE. Ponieważ dopuszczalna masa całkowita zestawu pojazdów (DMC) jest ograniczona do 7 000 kg, samochód z rozwiązaniem BE-COMBI można eksploatować ze starym (sprzed 01-2013) i nowym (po 01-2013) prawem jazdy kategorii B + E. Ponieważ zasady i przepisy mogą się różnić w zależności od kraju, szczegółowe informacje można uzyskać u władz lokalnych.


Specyfikacje pojazdu

Do konwersji jakościowej pojazdu potrzebne są specyficzne opcje fabryczne. Wybierz nazwę swojej marki i dowiedz się, jakich opcji fabrycznych potrzebujesz dla swojego pojazdu. Jeśli wybrana przez Ciebie marka pojazdu nie znajduje się na liście, skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jakie są możliwości, aby uniknąć nieporozumień.

Adres

GT Trailers Sp. z o. o.
46-037 Kurznie, ul. Stawowa 12

Kontakt

+48 668 156 514
mateusz.wydrzynski@gt-trailers.com

Nasze rozwiązania Systemu 3500PLUS

Podążaj za nami
LinkedInLinkedIn YoutubeYoutube